Jak koupit televizi se špatným úvěrem

Prakticky každý chce televizi, pro sebe nebo jako dar pro ostatní. Televize přicházejí ve všech tvarech, typech a cenových rozpětích. Pokud máte špatný kredit, může být obtížné ji zakoupit. Nicméně existují určité způsoby, jak získat TV, který jste vždy chtěli i se špatným úvěrem.

Přejděte na rent-to-vlastní místo, jako je Rent-A-Center. Jedná se o jednoduchý způsob nákupu televize se špatným úvěrem bez problémů. Možná budete muset zaplatit vysoké úrokové poplatky a provádět týdenní platby, ale po několika letech budete zcela zaplatit. Musíte se však ujistit, že můžete provést týdenní platby, nebo převezmou televizi.

Přejděte do prodejny elektroniky, například Best Buy nebo CompUSA, a požádejte o jejich nákup kreditní karty. Tyto maloobchodní prodejny nabízejí vysokou míru schválení pro zákazníky se špatným úvěrem. Úroková sazba pro tento typ úvěru je však velmi vysoká.

Kontaktujte banku, která nebude kontrolovat vaši kreditní historii a požádá o kreditní kartu. Orchard Bank například nekontroluje vaši kreditní historii, ale vyžaduje, aby jste byli zaměstnáni po dobu alespoň jednoho roku. Jakmile obdržíte svou kartu, budete mít kredit, který můžete použít k nákupu televizoru.