Očekávaná ztráta hmotnosti v prvních dvou týdnech na jižní plážové stravě

Dieta South Beach zahrnuje tři fáze, z nichž první má za cíl snížit chuť k škrobům a cukrům a současně snižovat váš celkový příjem kalorií. Každá ze tří fází zahrnuje tři jídla, dvě občerstvení a dezert, což podle amerického Dietetického sdružení poskytuje průměrně 1500 kalorií denně. Úbytek hmotnosti během prvních dvou týdnů je obecně rychlejší než u druhé fáze, i když individuální zkušenost závisí na tom, jak dobře se řídíte dietou, stejně jako na energetické potřeby.

Počáteční ztráta hmotnosti

Během prvních dvou týdnů dieters na první fázi stravy South Beach Diet striktně omezuje příjem sacharidů a zcela eliminuje džusy a alkohol z jejich stravy. Povolené potraviny zahrnují chudé bílkoviny, jako jsou mořské plody, nízkotučné mléčné výrobky, sójové produkty a chudé kusy masa a vepřového masa. Nenasycené tuky a určitá zelenina s vysokým obsahem vlákniny jsou rovněž povoleny. South Beach Diet podporuje první fázi jako období rychlého úbytku hmotnosti, předpovídající ztrátu 8 až 13 liber. Během prvních dvou týdnů.

Obavy

Nízkolepé diety obecně zpočátku způsobují zrychlenou ztrátu hmotnosti, kvůli kombinaci ztráty vody a omezenému výběru jídla. Dále, rychlá úbytek hmotnosti může také znamenat, že ztrácíte chudou tkáň na rozdíl od tuku, vysvětluje MayoClinic.com. Rychlá ztráta hmotnosti se obecně nedoporučuje, pokud není pod dohledem lékaře. Nicméně první fáze stravy South Beach může být motivující a protože je krátkodobá, je pro většinu lidí bezpečná. Pokud zaznamenáte příznaky ketózy, jako je nevolnost, dehydratace nebo slabost, poraďte se se svým lékařem.

Druhá fáze

Přestože fáze druhá je navržena tak, aby sledovala počáteční skok na začátku úbytku hmotnosti, podporovanou v první fázi, Americká dietary association naznačuje, že druhá fáze může být od začátku zdravějším přístupem ke ztrátě hmotnosti. Druhá fáze stravy South Beach Diet je určena k výrobě hubnutí o hmotnosti 1 až 2 lb. Za týden, zdravější a doporučená míra úbytku hmotnosti obecně. Druhá fáze stravy poskytuje vyváženější plán stravování, který podporuje ztrátu hmotnosti pomocí pokynů, které jsou vhodné pro dlouhodobou správu hmotnosti.

Úvahy

Po South Beach Diet je pravděpodobné, že způsobí hubnutí. Kromě pravděpodobnosti ztráty hmotnosti vody zpočátku však míra úbytku hmotnosti závisí především na množství kalorií dovnitř a ven. Čím vyšší je potřeba vaší kalorické údržby, tím větší váha pravděpodobně ztratíte během první fáze stravy South Beach, jednoduše kvůli skutečnosti, že uložená omezení kalorií jsou dostatečně nízká, aby dosáhly významného deficitu kalorií. Poraďte se svým lékařem o tom, které programy na snížení tělesné hmotnosti jsou pro vás vhodné, na základě vašich zdravotních potřeb a dietních preferencí.