Pětidenní cvičení při hře na trati

Sledování a pole se skládá z běhu, skákání a házení událostí. Společnými událostmi házení jsou oštěpy, disky, střílečky a házetka. Vrhaci musí mít sílu ve svém horním a spodním těle, které mohou vyvíjet pomocí lékařských míčů a volných závaží. Musí být také flexibilní. Postupujte podle pětidenního tréninku, abyste zvýšili svou sílu a zvýšili vzdálenost vašeho hodu.

Plyometrics

Vrhače mohou těžit z výkonu plyometrie, aby vytvořili silnější výbušný hádek, ať už se jedná o disky, výstřely nebo oštěpy. Některé cvičení, které dělají vaše hrudník, ramena, paže a záda více výbušnými, jsou rychlé pohyby. Rychlé plyometrické knoflíky vyžadují, abyste provedli normální vojenský pushup, ale spusťte se pár centimetrů z podlahy a tleskávejte ruce mezi každou repu. Můžete také vyzkoušet hrudní průlety a průchodky s lékařskou koulí. Plyometrie lze provádět denně.

Trénink síly v horní části těla

Zaměřte se na silový trénink vašeho těla dva až tři dny v týdnu, což vám umožní alespoň jeden den odpočinku mezi tréninkem, abyste nechali vaše svaly zotavit. Použijte těžší závaží, abyste vytvořili větší sílu ve vašem horním těle, což vám umožní házet dále. Cvičení jako lavička, laťky, bicepsové kadeře, prodlužování tricepsu a ruský zákrut jsou všemi efektivními cviky pro stopy. Proveďte tři série od 8 do 10 opakování.

Trénink síly nižšího těla

Pásové vrtačky musí mít také nižší tělesnou pevnost. Schopnost efektivně přenášet sílu z vašeho spodního těla na horní část těla je klíčem ke zvýšení vzdálenosti hodu. Squats, mrtvé vleky, zkroucené kadeře a rozšíření nohou jsou efektivní cvičení. Použijte těžší váhy a dělejte tři sady osmi až deset opakování. Pracujte horní část těla jeden den, pak vaše nižší tělo další.

Flexibilita

Protahování obvykle trvá na zadním sedadle. Je však důležité zlepšit svůj výkon. Ujistěte se, že vaše tělo je teplo před provedením jakéhokoliv úseku. Protahujte po cvičení, abyste zlepšili svou flexibilitu a rozsah pohybu. Podržte každý úsek po dobu 30 až 60 sekund. Protahujte k bodu mírného až středního nepohodlí, neměli byste pocítit bolest. Zvýšení rozsahu pohybu vám umožní házet dál a snižovat riziko zranění.