Jak vařit zelené listy kořenů

Oříškové chuťově podobné chuťově zelené a kořeny jsou poněkud podobné jako bramborové struktury, ale mají sladkou a silnější chuť. Mohou se spotřebovat oba kulaté, bílé nebo fialové kořínky a velká listová zelenina. Řepovité greeny a kořeny mohou být pomalu navzájem propojeny, aby se vytvořila lahodná, výživná příloha.

Promyjte zelené listy důkladně. Položte zeleniny do velké misky nebo zastavte umyvadlo a naplňte studenou vodou. Důkladně promíchejte zeleniny prsty a opláchněte písek. Několikrát najednou umyjte zeleninu a přeneste do čistého kontejneru a vyhoďte jakékoliv zbarvené listy nebo nečistoty. Tento postup opakujte třikrát, abyste odstranili prach a nečistoty, které se hromadí ve svazcích zelených.

Odstraňte husté, dřevnaté stonky ze zelených okřídlek a vyhoďte je. Umístěte zeleninu do velké nádoby bez sušení. Oříškové ořechy výrazně snižují hlasitost během vaření. Voda, která se po umytí přidává do zeleně, bude postačující k vaření zelených a okurkových.

Odlupujte kořenové kořeny s vaší zeleninou. Řezte kořeny do 1/2-palcových kostek pomocí kuchyňského nože. Přidejte kořeny kukuřice do velkého hrnce se zeleninou.

Začněte zahřívat hrnce na nízké teplotě. Přidejte slaninu, šunku nebo malé množství olivového oleje a soli, podle chuti. Procházejte zeleninou dlouhou lžící, jakmile začnou vařit. Galonový hrnec plný zelených se vaří na méně než jeden centimetr hotových greeny na dně pánve. Maso slouží k přidání tuku a soli, plus chuť.

Nasypte na nízké teplotě, dokud jsou zelené listy nezměněné a kořenové kořeny jsou “vidličkou”. Doba vaření se může lišit v závislosti na zralosti zeleně, velikosti nádoby a účinnosti vařičky. Dávejte pozor a otestujte něžnost nožem, abyste předešli nadměrnému vaření.

Podávejte zeleniny. Zbývající greeny mohou být uloženy v chladničce nebo zmrazeny umístěním ochlazených zelených látek a kapaliny do mrazicího vaku.

Vaření hrušek a zelených