Cvičení, jak se zbavit vrcholu muffin

Když stisknete svůj pas a máte přebytečný tuk visící z pásu, je to známé jako vrchní část muffinu. Vzhledem k tomu, že vrchní část muffinu je přebytečný tělesný tuk, musíte se věnovat aktivitám spojeným s vypalováním kalorií. Přestože je přesné zaměření na to, kde ztratíte tuk, je možné kombinovat kardiovaskulární cvičení s tonizujícími svaly, abyste odhalili ztuhlé svaly, když ztrácíte břišní tuk.

Intervalový trénink vám pomůže skočit na začátek vašeho hubnutí, pomáhá vám ztratit tělesný tuk a zbavit se vaší muffinové špičky. Proveďte toto cvičení při volbě kardiovaskulárního cvičení – od chůze po cykloturistiku až po jogging. Začněte zahříváním a roztahováním po dobu pěti minut a potom proveďte cvičení energickým tempem – přibližně o úroveň 7 námahy na stupnici od 1 do 10 po dobu jedné minuty. Přepněte na pomalejší tempo po dobu dvou minut a pokračujte střídavě po dobu 20 až 30 minut. Chladni na pět minut. Proveďte tuto rutinu nejméně třikrát týdně.

Dvoustý úsek je pohyb Pilates, který tónuje střední část, zejména hluboké břišní svaly. Když ztratíte tuk, může to pomoci tón vašeho muffin top. Začněte tím, že ležíte na zádech a vytahujete kolena směrem k hrudi. Položte ruce za hlavu a zhluboka se nadechněte. Když vydechujete, narovnejte nohy ve vzduchu a zvedněte hlavu a ramena od země. Držte tuto pozici po dobu dvou vteřin, pak dolů ramena zpět na podlahu a ohýbat kolena směrem k hrudi. Opakujte cvičení osm až desetkrát.

Chůze s cvičením twist cvičení tóny střední a dělá vaše srdce chodí, což vám pomůže spálit více kalorií. Toto cvičení můžete provádět pomocí středně těžké činky – od 5 do 8 liber. – nebo bez hmotnosti. Držte činku před vámi ve výšce ramen. Vydechněte levou nohou dopředu a držte levou koleno od přechodu přes kotník. Ve vystupující poloze se otočte na levou stranu a pak znovu směrem dopředu. Pokračujte vpřed s pravou nohou, potom opakujte, abyste vedli pravou nohou a otočili se k pravé straně. Pokračujte střídavě po nohách po dobu 12 opakování. Po odpočinku po dobu 30 sekund proveďte další dvě sady.

Ab lean-backs se zaměřují na hluboké břišní svaly a svaly dolní části zad, což pomáhá tónovat tyto oblasti muffin-top. Začněte tím, že budete sedět na podlaze s nohama mírně ohnutými a pouze patami na zemi. Držte paže před sebou a zvedněte je do výšky hlavy. Můžete udržet střední váhu pro zvýšení intenzity cvičení. Udržujte záda rovně, lehce se opřete. Měli byste pocit, že žaludek a zádové svaly pracují. Držte tuto pozici po dobu 10 sekund a poté zvedněte do výchozí pozice. Opakujte cvičení osmkrát.

Intervalový trénink

Protažení dvojitými rameny

Procházky s Twist

Ab Lean-Backs