Epsomová sůl pro diabetiky

Počet Američanů s diagnózou cukrovky roste každý rok. Existuje několik výhod, pokud jde o použití nánosů solí Epsom soli jako součásti každodenní rutiny. Ty mohou pomoci zmírnit bolesti nohou, otoky a napětí, stejně jako pomoc při regulaci inzulínu, pokud jsou pod dohledem lékaře.

Funkce

Epsomová sůl je v podstatě síran hořečnatý, což může být velmi prospěšné pro vaše tělo. Potřebujete hořčík, který pomůže zajistit správný růst svalů a nervů, stejně jako funkci enzymů. Ačkoli byl proveden jen málo výzkumu o účinnosti síranu hořečnatého na pomoc s příznaky diabetu, může být nějaký odkaz na to pomáhat s některými jeho vedlejšími účinky.

Výhody

Když je Epsomova sůl vstřebávána do těla skrze nohu namočenou v lázni, může pomoci zvýšit účinnost výroby inzulínu. To by mohlo pomoci Vašemu tělu regulovat hladinu cukru v krvi. Regulace cukru v krvi je zásadní pro snížení rizika dalších zdravotních problémů spojených s diabetem. Epsom sůl pro nohy soli může také pomoci zmírnit napětí, bolest a otok v nohou stejně, což je často symptom cukrovky.

Implementace

Podávání přípravku Epsom slané nohy je považováno za účinné při napomáhání při zmírnění některých příznaků spojených s diabetem. Přidejte 1/2 šálku Epsom soli na dva galony teplé vody. Použití tohoto namočení denně může pomoci snížit závažnost problémů s vašimi nohami, stejně jako pomoci při produkci inzulínu spojené s diabetem. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat přípravek Epsom sůl, abyste ulevili příznaky.

Vedlejší efekty

Nežádoucí účinky jsou vzácné, ale pokud začnete vyvolávat alergickou reakci, přestanete používat přípravek Epsom. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud se u Vás objeví některý z následujících příznaků: potíže s dýcháním, zavření hrdla nebo otok jazyka, rtů nebo obličeje. Můžete také zaznamenat menší nežádoucí účinky, včetně žaludečních vad a průjem.

Úvahy

Bylo provedeno jen málo lékařského výzkumu o účinnosti epsomové soli při pomoci zmírnění příznaků diabetu. Diskutujte o všech lécích, které užíváte, stejně jako o dalších zdravotních problémech, které můžete mít u svého lékaře před použitím jakékoliv formy Epsomových solí.