Jak dospívající mohou zhubnout bez cvičení

Nejzdravější způsob, jak zhubnout, je kombinovat zdravou, vyváženou stravu s pravidelným cvičením. Nicméně, pokud pravidelné cvičení není možnost, existují i ​​jiné způsoby, jak pomáhat teenagerům ztrácet váhu zdravě. Před zahájením programu na snížení tělesné hmotnosti doporučujeme dospívajícím konzultovat lékaře nebo rodiče.

Důležitým krokem v každém programu na snížení tělesné hmotnosti pro dospívající je kontrola množství jídla, které jíte, zejména jídla s vysokým obsahem tuku a kalorií. Klíčem k hubnutí je spálit více kalorií, než konzumujete. Pokud nemáte cvičení, nehoříte spoustu kalorií, takže je důležité řídit množství kalorií, které jíte. Ale je také důležité, abyste měli zdravé stravovací návyky. Teen Growth doporučuje každý den jíst nejméně pět porcí ovoce a zeleniny. Nenavárujte je ve vysoce kaloriových obvazech. Zahrnujte potraviny s vysokým obsahem vláken, jako jsou celozrnné obiloviny a fazole do vaší stravy. Pomohou vám, abyste se cítili plní. Dalším tipem je hledat nízkokalorické a nízkotučné nebo bez tuku verze potravin, které jíte.

Dokonce i když nemůžete cvičit, můžete do své každodenní rutiny začlenit určitou formu fyzické aktivity. Mayo Clinic doporučuje, abyste každý den vykonali jednu hodinu fyzické aktivity. Existují způsoby, jak být aktivní bez tradičních cvičení. Například chodit několik kol kolem školních sálů před třídou ráno nebo jít po příležitostné procházce po večeři. Vezměte si certifikační kurz pro hlídání dětí a nabídněte babysitům ve vašem okolí. Běhání s dětmi může pomoci spálit mnoho kalorií. Nabídněte pěšky sousedního psa nebo dobrovolníka v místním útulku pro zvířata. Hra se zvířaty vám může dát potřebnou pozornost a cvičení a pomůže vám zhubnout.

Skupiny podpory jsou k dispozici pro dospívající, aby se setkali s dalšími dospívajícími, kteří mají stejné problémy a překážky. Tím, že se setkáte s dalšími mladými lidmi, kteří mají podobné cíle na snížení tělesné hmotnosti, můžete najít podporu a společnost, když se snažíte snížit váhu. Skupiny podpory jsou často vedeny odbornými poradci, kteří mají zkušenosti s prací s dospívajícími, kteří chtějí zhubnout. Mohou vám poskytnout řešení, která vám pomohou překonat vaše překážky. Kromě ztráty hmotnosti můžete získat celoživotní přátelství.

Tísňové tábory jsou místa, kde děti a dospívající mohou chodit po dlouhou dobu, aby se naučili, jak zhubnout a udržovat zdravý životní styl. Tyto tábory mohou být bezpečným přístavem pro dospívající, kteří se cítí sama sebe vědomi svých těl. Zařízení poskytují péči, péči a zdravé prostředí pro dospívající, kteří se potýkají s problémem s hmotností. Tréninkové poradce pomáhají dospívajícím se naučit, jak vybrat zdravé potraviny, jak se dostat a zůstat fyzicky fit a jak rozpoznat dietu a strategie ztrátové hmotnosti, které mohou být nebezpečné. Je důležité zkontrolovat akreditaci tábora prostřednictvím americké kempingové asociace.

Monitorujte kalorický příjem

Lehká fyzická aktivita

Skupiny podpory

Hmotnostně ztracené tábory