Evenflo baby suite instrukce

Evenflo Baby Suite je produkt pro péči o děti, který pomáhá rodičům udržovat své dítě pohodlně při cestování. Dětské apartmá se skládají ze tří hlavních komponentů: hrací plochy, bassinet a měnící se stanice. Bassinet a výměnná stanice jsou v případě potřeby připevněny k oblasti hry a každá součást je navržena tak, aby se sklopila, když se nepoužívá. Kolová kolečka, která jsou připojena ke spodní části oblasti pro přehrávání, umožňují rodiči snadno přesunout dítě z jednoho místa do druhého.

Play Area

Otočte přiloženou oblast přehrávání vzhůru nohama. Posuňte sestavy s dvěma koly na nohy se štěrbinovými konci. Posuňte obě nohy na nohy s koncovkami.

Bassinet

Vraťte prostor pro hraní do vzpřímené polohy a vytáhněte tři suché zipy na boku svazku. Demontujte matraci ze svazku a poté odtáhněte odkládací prostor, dokud se nerozhne.

Změna stanice

Přiložte dlouhé horní kolejnice a zatáhněte je směrem nahoru, dokud neucítíte, že jsou zaskočené. Opakujte s krátkými horními kolejnicemi.

Dotáhněte se do oblasti hry a zatlačte dolů na základnu, dokud necítíte, že zapadne na své místo.

Umístěte matrační podložku do oblasti hry s polstrovanou stranou směrem nahoru, vyrovnejte polštář dolů na základnu.

Zatlačte rohy a střed podložky a zajistěte je na pásky na suchý zip.

Posuňte dvě rovnoběžné trubice do rukávů, které jsou připevněny k základové desce. Zatlačte konce rukávů, dokud se obal na suchý zip bezpečně nezapne.

Namontujte oba postranní trubice zasunutím průchozí části jedné trubky do štěrbinové části druhé.

Vložte konec trubek do pouzder, které jsou připevněny k bočnímu panelu. Zatlačte trubky celou rukávy.

Zvedněte koš a umístěte jej přes oblast hry. Namontujte konce postranních trubek do otvorů v rohu oblasti hry a zatlačte dolů na každý konec, dokud necítíte, že se na místě připevní.

Zasuňte koncové trubky do pouzder na koncích koše. Zatlačte konce koncových trubek do otvorů v rohu oblasti hry.

Umístěte podložku do matrace. Zatlačte podložku dolů, dokud se záplaty na suchý zip nezapadnou bezpečně ke spodní části koše.

Projděte dvě přímé trubice do objímky na stranách měnící stanice. Zatlačte konce trubek do konektorů na loktech připojených ke stanici.

Posuňte dlouhou trubku s loketními konektory do pouzdra na předním konci měniče. Namontujte konektory na zbývající konce obou přímých trubek.

Zvedněte stanici přes oblast hry a spouštějte ji na místo.

Přiložte plastové svorky na dlouhé kolejnice i na jednu z krátkých kolejnic.

Omezte pásky měniče pomocí D-kroužků, pevně vytáhněte popruhy a zatlačte je, dokud se suchý zip nezapne.