Jak můžete tónovat bez ztráty prsa?

Školení s velmi těžkými váhami při hrudních cvičeních zvětší vaše svalové buňky a snižuje velikost tukových buněk v prsou, takže se zdá, jako byste ztratili své prsa. Chcete-li snížit dopad výcviku na tvar a velikost prsou, změňte rutinu tím, že začleníte různé typy výcvikových metod, jako je trénink na okruhy a celodenní cvičení. Udržování odporu na světle až střední úrovni dále zajišťuje, že budete tónovat bez přílišného smršťování tukových buněk v prsou.

Kruhový trénink

Postupujte podle rutiny výcviku na horním těle tím, že do jednoho tréninku vložíte hrudník, záda, biceps, triceps a aerobní cvičení. Tím, že trénujete všechny svaly v horní části těla s aerobními intervaly a odpočíváte pouze 10 sekund mezi cvičebními stanicemi, zacnete bez zaměření na hrudní svaly, abyste udrželi velikost a tvar prsou. Dokončete pouze dvě cvičení na svalovou skupinu a tři sady 15 až 20 opakování na cvičení.

Celoživotní trénink

Změňte cvičení na hrudi, které děláte, tím, že změníte cvičení při každém tréninku, včetně činidel, tlačítek, činkel a mouchy na hrudi. Změňte sklon lavice tak, že zpevníte své svaly z různých úhlů tak, aby se nerozkládáte do středu hrudníku a zachováte velikost prsou při tónování.

Do tréninku trénujte dolní část těla, ramena a břišní okruh dva dny po obvodu horní části těla, tónujete spodní část těla, deltoidy a abs bez toho, abyste během jednoho týdne cvičil svaly horní části těla. Proveďte čtyři cvičení pro vaše dolní část těla, dvě cvičení pro vaše deltoidy a dvě cvičení pro vaše břicho. Dokončete čtyři sady 15 až 20 opakování na cvičení.

Proveďte celý tělový trénink pro všechny své svalové skupiny dva dny v týdnu a nejméně dva dny mezi tréninkem. Celodenní cvičení minimalizují počet cviků a setů, které děláte pro všechny své svaly, zejména pro hrudi, ale docela zdanění, protože pracujete celé tělo.

Proveďte čtyři až pět sérií 15 až 20 opakování jediného cvičení na jednu svalovou skupinu, která tónuje vaše tělo bez ztráty prsou.

Začněte s druhým tréninkem celého týdne v obráceném pořadí, například pokud jste začali první cvičení týdne s hrudníkem a cvičením na zádech, proveďte nejprve cvičení nohou a ramen při prvním tréninku, tonizujte celé tělo bez zaměření na vaše Hrudní svaly, abyste udrželi velikost prsou.