Jak potlačit příliš mnoho octu v bramborovém salátu

Brambor je všestranná zelenina, vhodná pro více než sólovou prezentaci na pečených, rozmačkaných nebo vykostěných stranách. Bramborové saláty mohou používat červené, bílé, žluté, nové nebo brambory, které jsou podávané teplé, teplé nebo studené. Většina salátů používá obvaz na bázi vinaigretů. Pokud se do obvazu dostane příliš mnoho octu, opravte ho pomocí trochu kuchyňské chemie.

Salát uchovávejte v chladničce co nejdéle, než se podá, aby se brambory nechaly absorbovat ocot. Vylijte tekutinu, kterou produkují brambory, jak absorbují ocot předtím, než je ochutnají, abyste zjistili, zda je třeba další ochucení.

Přidejte trochu cukru, čajovou lžičku najednou. Před ochutnávkou důkladně promíchejte. Pokud dáváte přednost použití umělého sladidla, nezapomeňte, že 1 čajová lžička cukru je ekvivalentní pouze 1/8 tsp. Některé sladidla. Přečtěte si štítky na umělých sladidlech pro ekvivalenty čajových lžic.

Přidejte majonézu na americký bramborový salát, v jedné lžíci. Majonéza plus ocet a cukr dělají krémový salátový dressing, který používají lidé na sendviči, takže váš bramborový salát může ochutnat, jako byste použili šalátový dresing spíše než mayo.

Přidejte více vařených brambor jako poslední možnost. Pokud přidáte poměrné množství zeleniny a dalších ingrediencí – mínus ocot – konečný výsledek bude chutnat trochu jinak než původní recept, ale přebytečný ocet bude absorbován bramborami.