Fitness trenér stupňů

Fitnický průmysl je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví zaměstnanosti s očekávaným 29% růstem pracovních míst od roku 2008 do roku 2018, podle Úřadu statistiky práce. Chcete-li vyniknout v tomto rostoucím průmyslu, je vzdělání nutností. Fitness trenéři obvykle mají osvědčení. Velká většina posiloven a zařízení, která zaměstnávají profesionály z oblasti fitness, bude vyžadovat, aby trenér v oblasti fitness měl certifikaci v osobním školení nebo ve více specializované oblasti v závislosti na oblasti, na kterou se chcete zaměřit. Vedle certifikace mohou mít trenéři v kondici také bakalářské nebo dokonce magisterské tituly v předmětech souvisejících s cvičením.

Certifikace fitness přicházejí v různých formách. Bez ohledu na typ certifikace, o kterém se rozhodujete, se ujistěte, že jste si vybrali národní uznanou organizaci. Mezi národní uznané organizace patří Americká rada pro zdraví, Mezinárodní asociace sportovních věd, Americká vysoká škola sportovní medicíny a Národní akademie sportovní medicíny. Společným certifikátem trenérů je certifikace jako osobní trenér. Osobní trenéři navrhnou cvičební programy a pomáhají klientům dokončit tyto programy. Certifikace osobního trenéra vám také umožní dokončit další certifikace, kdy je často předpokladem certifikace osobního trenéra, včetně specialisty na zvýšení výkonnosti nebo specialisty na opravné výkony. Možná budete chtít také zvážit uplatnění fitness certifikátu ve skupině pro instruktáž, jógu nebo Pilates.

Bakalář vědecký titul v cvičení vědy může být pro vás, pokud uvažujete o kariéře ve fitness průmyslu nebo sporty lásky. Cvičení vědy je studium lidského hnutí. Budete se učit, jak pomoci lidem cvičit, o rehabilitaci a jak vytvořit správnou výživu. Budete studovat anatomii a fyziologii a provádět výzkum cvičení a výživy. Můžete také být schopni internovat s profesionálem v oblasti fitness. Bakalářská diplomová práce vás může připravit, abyste pracovali jako fitness trenér, ačkoli budete na požádání vašeho zaměstnavatele požádáni o absolvování certifikátu v oblasti fitness. Tento stupeň vám také může připravit na postgraduální školu v řadě sportovních a vědních oborů, včetně fyzioterapie, medicíny a pokročilých vědních cvičení. Související tituly zahrnují atletický trénink, tělesnou výchovu, biologii a sportovní a fitness management.

Doktor absolvent – kromě certifikace trenéra fitness – v cvičení vědy může vést k různým fitness tréninku kariéry, včetně fyziologa, koordinátor fitness, osobní trenér, atletický trenér a silový a klimatizace specialista. Většina absolventských programů v oboru cvičení je dva roky. Studenti se zaměřují na anatomii a fyziologii, rehabilitaci, fyzickou aktivitu a výživu. Studenti se účastní výzkumu a terénních studií. Mnoho studentů magisterského studia získává doktorské studium v ​​oblasti fyzioterapie, medicíny a rehabilitace.

Certifikace fitness je zajištěna prostřednictvím kreditů pro další vzdělávání. Chcete-li obnovit certifikaci osobního trenéra, můžete být požádáni, abyste absolvovali kurzy online s aktuálními informacemi nebo jste absolvovali specializovaný kurz. Certifikace osobních trenérů je třeba obnovovat každé tři roky. Skupinová fitness, certifikáty Pilates a jóga jsou obnovovány každé dva až tři roky a vyžadují on-line kurzy nebo workshopy na místě. Je důležité si uvědomit, že bez ohledu na typ titulu – ať už jde o bakalářský titul nebo mimo ni – současná certifikace je nezbytnou praxí jako trenér pro fitness.

Osvědčení

Bakalářské tituly

Magisterské tituly

Pokračující vzdělávání