Jak otehotnit dítěte přirozeně

Neexistuje žádná přirozená metoda, která by zaručovala, že si představíte holčičku. Ženy vždy nesou X-chromozom ve svých vejcích. Muži nosí jak spermií ložiska X (samice), tak i ložisko Y (samec). Když spermie nesoucí X pronikají vajíčkem, dítě je dívka. Pokud spermie nesoucí Y pronikají vejce, dítě je chlapec. Knihy Jak vybírat sex vašeho dítěte od Dr. Landrum B. Shettles a “Preconception Gender Diet” od Sally Langendoen vysvětlují, jak můžete vytvořit své tělo příznivějším prostředím pro X-chromozomové spermie, a tím zvýšit vaše šance Koncepce dcery.

Určete, kdy ovulaci. Označte kalendář, jakmile každý měsíc začnete svůj menstruační cyklus, abyste viděli, jak dlouho jsou vaše cykly. Počítat od prvního dne vašeho posledního období až po první den vašeho současného období po dobu několika měsíců, abyste zjistili délku vašeho cyklu. Nakupte soupravu prediktorů ovulace a použijte ji přibližně na půli cesty mezi cykly, abyste zjistili, které dny jsou nejplodnější.

Mějte pohlavní styk dva nebo tři dny dříve, než zjistíte, že dojde k ovulaci, která umožní rychlejšímu plavání, ale rychleji umírajícímu mužskému spermatu chromozomu Y, aby zemřela. Nemějte sex znovu až po ovulaci. Vzhledem k tomu, že spermie X-chromozomu jsou pomalejší, ale žijí déle, budou nyní mít šanci, aby se dostaly do vajíčka.

Douchejte s vodou a octem těsně před stykem, abyste vytvořili kyselější prostředí, které podporuje ženy spermie. Použijte čtyři díly vody na jeden díl ocet. Nechte svého partnera horkou lázeň bezprostředně před pohlavním stykem, aby měli spermie nesoucí X výhodu.

Vyhýbejte se orgasmu, aby vaše vagina zůstala kyselější, protože spermie, které nesou X, dávají přednost kyselému prostředí. Vyhněte se sexuálním pozicím, které zahrnují hluboké proniknutí, protože samice spermií mohou dělat dlouhou cestu k vejci snadněji než samčí spermie, které zemřou rychle. Vyzkoušejte misionářskou pozici s plynulou penetrační strategií k uložení spermatu daleko od vchodu do krčku.

Projděte dietu, která změní pH vašeho těla a ovlivní váš hlien děložního hrdla, čímž vytvoří příjemnější prostředí pro sperma samice a méně příjemnou stravu pro mužské spermie. Jezte potraviny s vysokým obsahem vápníku, jako je mléko, jogurt, sýr, zelenina, brokolice a fazole. Zahrňte spoustu jídel, které mají vysoký obsah hořčíku, jako jsou artyčoky, ječmen, mandle a špenát. Vyhýbejte se potravinám, které mají vysoký obsah sodíku a draslíku, protože budou mít přímý vliv na cervikální hlen u žen. Předpokládá se, že cervikální hlen je alkalický a dieta může ovlivnit schopnost plaveckého spermatu a hnojení. Pokud se jídlo, které žena jede, dostane do hrdla děložního hrdla, předpokládá se, že může pomoci při výběru pohlaví dítěte v době koncepce, ačkoli je zapotřebí více studií, které by umožnily lepší porozumění procesu.