Kolik kalorií mohu spálit na sobě s hmotností 3 libry při chůzi?

Chůze prospěje vaše kardiovaskulární zdraví tím, že zvyšuje srdeční frekvenci a posiluje vaše srdce. Počet spálených kalorií při nošení zátěže a chůze závisí na tom, kolik vážíte a na délku tréninku.

Vzorec

MET nebo metabolický ekvivalent je číslo, které reprezentuje váš energetický výkon během aktivity. Pro výpočet spálených kalorií při chůzi a nošení závaží použijte tento vzorec: (MET x x 3,5 x hmotnost v kg) ÷ (200) x trvání v minutách. Rozdělte váhu v librách o 2,2, abyste vypočítali váhu v kilogramech. Pokud vážíte 115 lb, vážíte 52,2 kg.

Hodnota MET

Podle srovnávacího průvodce sledování fyzických aktivit, který vyvinul Dr. Bill Haskell ze Stanfordské univerzity, chůze při přepravě mezi 1 až 15 lb má hodnotu MET 5,0. Lékař, doktorka Gabe Mirkinová, vysvětluje, že má malou výhodu při chůzi s váhami. Místo toho můžete spálit více kalorií tím, že urychlíte své tempo. Chůze asi 4-1 / 2 mph na pevném povrchu má MET hodnotu 6,3 nebo 8,0 pro chůzi 5 mph.

Spálené kalorie

Pokud vážíte 115 lb. a budete chtít nosit 3 lb. váhy, můžete spálit asi 91 kalorií. Chůze 4-1 / 2 mph za 25 minut spálí 143 kalorií. Chůze 5 mph po dobu 30 minut může spálit 218 kalorií.