Jak vyléčit mravenčení v nohou

Mravenčí bolesti v nohou mohou být známkou vážného onemocnění nebo předchůdce dlouhodobých problémů z něčeho tak snadného, ​​jako je změna boty. Zranění, vysoké podpatky, neurologické problémy, diabetické neuropatie a oběhové nemoci jsou některými zdroji bolesti nohou, které se vyskytují jako kolíky a jehly, pálení, trhání, ledová studená křehkost a necitlivost. Zdraví nohou je nezbytné pro celkovou pohodu a lidé trpící oslabující bolesti mají vliv na denní aktivity. Pokud trpíte bolestí v nohách nebo jinou neschopnou bolesti nohou, některá řešení mohou tento stav minimalizovat nebo dokonce eliminovat.

Rozkrokujte nohy nebo kříž z kotníku na koleno, místo kolena na koleno, když sedíte. Nejlepší je sedět oběma nohama na podlaze nebo zvýšené, aby se zvýšil pohyb.

Ujistěte se, že nosíte pohodlnou obuv. Pevné boty a ty, které mají podpatky, které mají příliš vysoké křeče na nohou, omezují oběh a v průběhu času vytvářejí bolestivé nohy, puchýře, deformity a brnění kvůli nedostatku správného průtoku krve.

Vyberte jinou formu cvičení pro váš aerobní cvičení. Běh a jiné cvičení s vysokým nárazem, kde chodník s nohami nebo tvrdé podlahy mohou přispět ke ztrátě pocitu, brnění, zlomenin zeleniny v nohách a nohách a další zranění způsobující brnění a bolest.

Zkontrolujte hladiny štítné žlázy. Nízká štítná žláza vytváří velké množství příznaků a pocitů, s brnění, chladem a kolíky a zbytečné v prstích. Pokud jsou hladiny v krvi nízké, může lékař předepisovat léčbu štítné žlázy.

Zeptejte se svého lékaře na všechny léky, které užíváte, a prohlédněte si nežádoucí účinky. Některé léky způsobují brnění a pálení bolesti na končetinách. Tyto mimické periferní neuropatie a měly by být nahrazeny léky, které jsou méně obtížné.

Vynechejte Raynaudův syndrom, dnu, záněty a omrzliny, když hledáte problémy způsobující mravenčení v nohou. Tyto nemoci mají špatný oběh jako společné téma a pomáhají zvýšit průtok krve léky, jemné cvičení a teplo přinese určitou úlevu.

Zvyšte komplex vitaminu B ve vaší stravě, zejména inositol, jeden z vitamínů B. Ve studii na univerzitě v Alabamě výzkumníci zaznamenali významné zlepšení neuropatií u diabetiků po zařazení vysokých hladin inozitolu do stravy. Robert Atkins, MD uvedl, že lékaři v nemocnici St. James v Leedsu v Anglii také ukázali, že přidání inositolu do stravy pomáhá snížit bolesti u diabetických periferních neuropath.

Koupit kompresní ponožky nebo hadici ke stimulaci cirkulace. Nejprve se však poraďte s lékařem, abyste se ujistili, že je to správná věc, kterou je třeba udělat pro váš stav.

Udržujte nohy v teple po celý rok. K dispozici jsou pantofle pro ohřev nohou a elektrické nožní rohože a samozřejmě nezapomeňte nosit ponožky za chladného počasí.