Jak změnit skutečně tmavé podpaží

Nosit plavky, cvočky nebo špagety mohou být velmi nepříjemné, když máte tmavé podpaží. Některé příčiny tmavých podpaždí zahrnují nadměrné holení, těsné oblečení, infekce, mrtvou tvorbu pokožky nebo alkohol a chemikálie nalezené v některých antiperspiračních deodoranty. Dobrou zprávou je, že pro tento problém jsou společné problémy. Po provedení nezbytných kroků ke zesvětlení podpaží už nebudete muset cítit sebevědomí o tom, že máte oblečení bez rukávů.

Vemte si plátek citronu pod ruce. Ponechte ji přes noc a ráno ji umyjte. Lemon má přirozené bělící vlastnosti a může být použit jako zesvětlovač kůže. Kromě toho funguje při odstraňování mrtvých buněk pokožky. To může také pomoci při zesvětlení barvy podpaží.

Použijte bramborový džus na podpaží. Nechejte to zůstat 20 minut a pak je vyprať. Zemní práce fungují jako přírodní bělidlo.

Voskněte si podpaží, namísto jejich holení. Holení může způsobit infekce a přispět ke ztmavnutí podpaží. Pravidelné voskování nejen odstraní vlasy podpaží, ale i mrtvé kožní buňky.

Spojte směs kurkuma, prášku, limetky a šťávy extrahované z okurky. Použijte toto na podpaží a nechte ji sedět po dobu 30 minut, než je umyjete.

Vyčistěte sůl z pečení a vitamín E pod paží po sprchování nebo koupání. Umyjte ho kokosovým olejem. Tato kombinace slouží k osvětlení tmavých oblastí pokožky a současně působí jako zvlhčovač.

Vytvořte směs růžové vody a santalového dřeva. Použijte to na vaše podpaží po dobu 15 minut před vypláchnutím. Tato směs nejenže sníží infekce pod paží, ale také sníží temnotu.