Kolik kalorií je spáleno za 20 minut na běžícím pásu?

Běžecké trenažéry poskytují celou řadu cvičení, které vám umožňují nastavit rychlost přizpůsobenou vaší úrovni způsobilosti. Nastavení rychlosti pro chůzi, jogging nebo běh můžete spálit spoustu kalorií v krátkém časovém úseku. Vaše váha a rychlost běžeckého trenažéru určuje, kolik kalorií spalujete v každé relaci, když pracujete na vašich cílech na snížení tělesné hmotnosti.

Běh

Běh po 20 minut na běžeckém pásu zahrnuje všechny hlavní svaly těla, staví kardiovaskulární vytrvalost a spaluje kalorie. Rychlost běžeckého trenažéru a váha určuje, kolik kalorií se spotřebuje. Podle webové stránky kalorií za hodinu, běží po dobu 20 minut při 6 mph spálí 229 kalorií, zatímco běží na 8 mph spálí 299 kalorií.

Chůze

Při chůzi na běžeckém pásu zvyšuje tempo pomáhá spálit více kalorií. Pokud je to možné, vyvarujte se držení stroje. Místo toho se rychle pohybujte rukama, když kráčíte. Vaše tělo používá více energie v pohybu, což znamená, že spálí více kalorií. Chůze na běžeckém pásu při pouhých 3 mph spálí 73 kalorií za 20 minut cvičení nebo 219 kalorií za hodinu.

Nakloňte se

Nastavení trenažéru na svahu spálí více kalorií než chůze na rovině. Stoupání také pomáhá vytvářet sílu v dolním těle z důvodu většího odporu, který vzniká při jízdě do kopce. Chůze na 10% sklonu popájí 166 kalorií za 20 minut. Chcete-li zvýšit počet spálených kalorií, můžete nastavit sklon, odpor a rychlost běžeckého trenažéru.

Intervalový trénink

Intervalový trénink je účinnou metodou spalování kalorií. Podle Americké rady cvičení intervalový výcvik spaluje více kalorií než tradiční kardio, protože používá jak aerobní, tak anaerobní energetické systémy. Intervalové tréninky vyžadují krátké záchvaty intenzivního cvičení s následným obdobím zotavení. Intervaly mohou obsahovat 5 minut chodu střídající se s 2 minutami chůze. Délku a intenzitu intervalu je možné měnit podle vaší úrovně zdraví.

Vypalování kalorií

Kalorické popáleniny se pro každého liší. Vaše výška, váha a pohlaví hrají roli v tom, kolik kalorií spalujete během svého tréninku na běžícím pásu. Osoba s hmotností 185 liber spaluje více kalorií za 20 minut na běžeckém pásu než 125 liber. Kromě toho intenzita cvičení přímo ovlivňuje to, kolik kalorií spalujete, běžící při rychlosti 8 mph spálí více kalorií než při chůzi rychlostí 3 mph.