Kolik kalorií je ve skalnatém horském karamelovém jablku?

Rocky Mountain Chocolate Factory se nachází v blízkosti Skalistých hor v Durangu v Coloradu. Čokoládová společnost vyrábí celou řadu různých cukráren, včetně několika druhů karamelových jablek. Kalorie v karamelovém jablku se liší mezi odrůdami.

Caramel Apple

Základní karamelové jablko z Rocky Mountain Chocolate Factory je velké jablko Granny Smith pokryté karamelem. Jedno karamelové jablko obsahuje 334 kalorií.

Informace o výživě

Skleněná horká čokoládová tovární karamelová jablka obsahuje 5 g tuku, ale žádné nasycené tuky. Obsahuje 72 g sacharidů, 60 g cukrů, 4 g vlákniny a 3 g bílkovin. V jednom karamelovém jablku je 5 mg cholesterolu.

Typy

Můžete získat různé nátěry na karamelovém jablku v továrně Rocky Mountain Chocolate Factory. Některé možnosti zahrnují M & Ms, Snickers, ořechy, marshmallows, karamel a různé kombinace těchto ingrediencí. Tyto přídavky mohou výrazně zvýšit kalorie v jednom jablku. Například Apple Pie jablko je válcované v karamelu, sladké bílé cukrovinky a hnědý cukr. Tam je 762 kalorií v jednom Apple Pie jablka z Rocky Mountain čokoládová továrna.