Cvičení pro cvičení impexu cg1400

Impex Competitor CG1400 je malá domácí posilovna s několika cvičebními stanicemi, včetně lisovacích ramen, vysokou řemenicí, nízkým řemenem a vývojem nohou. Systém nemá hmotnostní zásobník. Posuňte váhy na vážící vozík tak, abyste přidali odpor k cvičením.

Pro vaše hrudník, buď hrudní lisy nebo flyes na lisovacích ramenách. Cílejte záda pomocí vysokého řemenu pro roztažení nebo nízkou řemenici pro sedící řady. Pracujte triceps, zadní část vašich horních paží, triceps tlačí na vysokou řemenici a narazíte na vaše bicepsy, na zadní část ramen, s rukávovou loklou na nízké kladce. Dělejte drhnutí kabelů na podlaze na nízké kladce, abyste pracovali v břišních svalech.

Pro cvičení na dolní části těla použijte malou konstrukci řemenic a nohou. Rozšiřte nohy na vývojku nohou tak, aby se zaměřil na vaše kvadricepsy. Připevněte popruh na kotník k nízkému řemenu pro kudrlinky s jedním nohama, aby se vaše hřbetní linie a prodloužení kabelového kloubu cítili na hýždě. Zacvakněte malou, rovnou tyč na nízké kladce a držte ji na stehenní úrovni, aby se zvýšila odolnost vašeho lýtka.

Díky komplexnímu kabelovému a řemenicovému systému váha, kterou umístíte na vozík, není přesný odpor pro každé cvičení. Skutečný odpor hrudního lisu je 1,1násobek hmotnosti a 1,2násobku hmotnosti pro rozšíření nohou. Vysoká odolnost proti převrácení řemenice, nízkých kladkostrojí a ramen se rovná hmotnosti. Každé rameno motýla se rovná polovině hmotnosti. Pokud umístíte 10 libry. Na vozíku, přední lis má 11 liber. Odporu, každé motýlové rameno má 5 liber. Odporu, prodloužení nohy má 12 liber. Odpor, a vysoká řemenice, nízká řemenice a ramena kloubu mají každý 10 liber. Odporu.

Americká vysoká škola sportovní medicíny doporučuje zdravým dospělým ve věku 65 let vlak dvakrát týdně v nekončících dnech. Vyberte jednu nebo dvě cvičení pro každou hlavní část těla: zadní, hrudní, abs, ruce a nohy. Proveďte osm až deset cvičení celkem, osm až 12 opakování každého cvičení. Použijte hmotnost, která únava cílový sval v rozsahu osm až 12 opakování.

Horní tělesné cvičení

Dolní tělesné cvičení

Graf odporu

Cvičení Design