Jak mohu udělat fudge z čokolády dort mix?

Způsoby, jak dělat fudge jsou téměř stejně nekonečné jako možné chuti fudge. Zkrácením receptury klasického fudge je použití směsi koláčů spolu s dalšími přísadami, které vytvářejí hladké a lahodně bohaté fudge. Použití mixu koláčů, aby se fudge stal méně komplikovaným než tradiční receptury fudge. Podle nedávného výzkumu přidání mírného množství horké čokolády do vaší stravy může pomoci vašemu srdci, snížit krevní tlak a zlepšit celkový průtok krve. Tyto čokoládové lahůdky mohou být ve skutečnosti zdravým snackem, pokud si to užíváte moderně.

Řádek s 9 palcovou pekáčkou s hliníkovou fólií. Postříkejte fólii s nástřikem na vaření.

Kombinujte cukr, margarín a odpařené mléko ve velkém kastrolu nad středně vysokým teplem. Směs se vaří až do varu, přičemž se stále míchá, dokud se máslo zcela nerozpustí, obvykle asi čtyři minuty.

Snížení teploty na středně nízké. Přidejte čokoládové lupínky, marshmallow creme a koláčový mix. Pokračujte v míchání, až se roztaví třísky a směs je hladká. Přidejte vanilku a dobře promíchejte.

Odstraňte z tepla a nalijte ho do pečicí pánve. Fudge se začne nastavovat okamžitě po jeho odstranění z tepla, takže budete muset rychle pracovat.

Nechte svůj fudge nastavit při pokojové teplotě, dokud se ochladí. Umístěte fudge do chladničky asi tři hodiny nebo dokud je fudge pevný.