Jak může zaneprázdněná matka zhubnout?

Když máte spoustu práce, domácí úkoly, které se mají zkontrolovat, jídlo na vaření a děti k polibku, pečující o sebe se snadno sklouzne dolů do vašeho seznamu priorit. Uvědomujete si, že je důležité, abyste zůstali štíhlá a fit, ale může to být náročné najít čas na cvičení a zdravé stravování. Naštěstí můžete zhubnout tím, že provedete několik jednoduchých změn v každodenní rutině. Poraďte se svým lékařem dříve, než začnete dietní a cvičební program.

Řešit stres

U mnoha žen je jídlo uklidňující. Je to téměř reflexivní, když se dostanete do čokolády, když se obáváte svých dětí, financí nebo práce. Dokud se nebudete zabývat emocionálními připoutanostmi k jídlu, budete mít obtížně ztrátu hmotnosti natrvalo. Zvažte rozhovor s poradcem o vaší historii váhy a aktuální situaci. Stlačte několik cvičení na snížení stresu do rušného plánu. Například, můžete cvičit hluboké dýchání, zatímco pomůžete svým dětem s domácími úkoly.

Go Old School

Můžete obléknout kyčle a udržet svůj makeup čerstvý, abyste zůstali mladí, ale je dobré dělat některé věci starým způsobem. Nakonec, ztráta hmotnosti přichází dolů ke sledování vašeho příjmu kalorií a zvyšování vaší fyzické aktivity. Přeneste malý notebook do kabelky a označíte vše, co jíte, a všechny vaše tréninky. Po několika týdnech si přečtěte poznámky. Hledejte způsoby, jak můžete snížit kalorie a zvýšit svou aktivitu. Můžete například vynechat ranní mochu a strávit 10 minutovou přestávku na oběd.

Nečekejte

Pokud budete čekat na dvě hodiny volného času, jdete do tělocvičny, nebudou vás častěji cvičit. Místo toho hledat způsoby, jak začlenit fitness do každodenních činností. Například, můžete jít vaše děti do školy místo toho, aby jste jezdili nebo jste v klidu, když jste v kanceláři pediatra. Když jsou vaše děti ve sportovní praxi, vyčistěte si tenisky a běžte po trati. Zapojte své děti do cvičení, kdykoli je to možné. Značka Play nebo střílet obruče po škole.

Být připraven

Když běžíte mezi setkáním PTA, sporty, práce, školy a domova, rychlé občerstvení je výhodné. Každodenní hamburger zvyk nepomůže vaší úsilí hubnutí, ačkoli. Vyhněte se pokušení tím, že v kabelce obalíte rychlé a zdravé občerstvení. Dobré možnosti zahrnují ořechy, celozrnné krekry, baby carrots, jablka, pomeranče a granola bary. Pokud nemáte čas vařit zdravé pokrmy od začátku, zvažte pomalé recepty. Ve skříňce můžete házet několik jednoduchých ingrediencí a večeři si jděte, až se večer vrátíte domů.